ארבעה שירים לשבוע חדש // אם תנער את הסירה חזק מדי

כשהאוזניים עוד מצלצלות מההופעה של The Dillinger Escape Plan ביום שישי, והידיים עוד רועדות רק מלהסתכל על קבוצת ההיאבקות הזו שקוראת לעצמה להקת רוק (לא, הם לא להקת מטאל. לא אכפת לי כמה הם צועקים, כמה ווליום יש, וכמה חולצות שחורות יש בקהל. הם להקת פאנק, פשוט ממש מטורפת, זה הכל) קשה לחזור לעניינים סתם ככה בכיף. 

כנראה זה חלק מהעניין של הלהקה המפגרת הזו בכל מקרה, לערער לך את החיים.

אי לכך ובהתאם לזאת, אפצח ברביעייה נחמדה של שונאי קונפורמיזם נהדרים. מה שזה לא אומר. 

במכת האייפוד האחרונה שלי נתקלתי ברעש נהדר כמו שלא שמעתי הרבה זמן (לפחות משישי בערב, זאת אומרת). להקה אדירה וקצרת חיים (שוב העניין הזה…) בשם Bear Vs. Shark שיצאה לה ממישגן מתישהו בתחילת האלף ומתה על שולחן הניתוחים כמה שנים מאוחר יותר. ועל זה נאמר, הניתוח עבר בהצלחה והחולה מת.

 

ו…נעבור לסוג פסיכים אחר לגמרי, הפעם הצמד בעל השם הגאוני Fuck Buttons, שמגיע ישר מבריסטול (מה יש בעיר הזאת שהיא מוציאה כל כך הרבה מוזיקה?!) כדי לדפוק את המווואח. טריפ אלקטרוני שמדגדג את גבולות הדת' מטאל (לא באמת, אבל בערך).

 

עכשיו מגיעים לשיר שכבר שמתי בבלוג אני חושב משהו כמו אחד עשרה פעמים, אבל זה בסדר. זה בסדר כי יש סיכוי לא רע שזה לא רק אחד השירים המושלמים בהיסטוריה של המוזיקה, אלא גם אולי אחת היצירות המוזיקליות, שיר או סימפוניה, הכי מרגשות ואדירות שיש. כן, אני מדבר על "The Beginning and the End" של אדוני העולם הלא הם Isis (זצוק"ל).

 

נסיים, כמובן, עם חתני השמחה. השיר יהיה "Mouth of Ghosts" הנהדר שסוגר את Ire Works, ושכיכב בהופעה גם כן. הקליפ השני יהיה ראיון קצר ומאוד מעניין שהלהקה עשתה בזמנו לתכנית הטלוויזיה הסופר רצינית ומשפיעה של המגיש הוותיק צ'רלי רוז. שיהיה שבוע טוב טוב לכולם.