ארבעה שירים לשבוע חדש // שמות וגיטרות לפנים. כן, לפנים.

השבוע יש ארבעה שירים בעלי הנושא המשותף של חוסר נושא מוחלט. יופי. את השיר הראשון למשל בחרתי בעיקר, אם להיות כן (ולא כנה, מי היה מאמין), בגלל השם. שם הלהקה, Iwrestledabearonce, שהוא די אדיר, ושם השיר "Tastes Like Kevin Bacon". הגרסה האמריקאית ל"פנס של גולדה מאיר, אבל של יעקב אחימאיר". השיר עצמו, בדומה ללהקה, קצת פסיכי וחסר כל בסיס. אבל אני יכול להבין איך במצבים מסויימים (רצח עם יהיה אחד מהם) הוא יכול להיות מאוד שימושי.

אוקיי, אז אולי יהיה מוטיב. גם לשיר הבא שם די דבילי – "Man-Shitting-Man" מאלבומו החדש של הקדוש, המנהיג, הנביא, הגאון, המייק וואט, הלא הוא – מייק וואט. לא הספקתי לשמוע הכול, אבל מכיוןן שמדובר ב הקדוש, המנהיג, הנביא, הגאון, מייק וואט, אני אופטימי. לאלבום קוראים Hyphenated Man, למקרה שמעניין. נהדר.

ונעבור לרגע שלו כולנו חיכינו לו ולא ידענו שהוא בכלל בא (תרגום: הרגע שאני חיכיתי לו ולא ידעתי שהוא בכלל בא: אלבום חדש ל And You Will Know Us By The Trail of Dead. אה, וגם להם שם אדיר, אבל זה במקרה (באמת?). להקה טקסנית מדהימה, שבאמתחתה לפחות 2 יצירות מופת ושאלבומם האחרון Century of Self (לא זה, זה שלפניו, אך שאומרים) לא עזב את האוזניים שלי די הרבה זמן. מזל טוב לעולם. זה "Summer of All Dead Souls".

נסיים באלבום שיצא זה עתה ושכבר הספקתי לקשקש קלות אודותיו: (תתכוננו לעוד שם אדיר): Hardcore will Never Die, but You Will של Mogwai. אם לומר את האמת, מאז הרבה זמן לא השקעתי בחבר'ה האלה, אבל השם תפס אותי (בחור די שטחי, סך הכול) ואני חושב שדי השתלם. גם שיר יפהפה, "Rano Pano" וגם קליפ מרגש מאופן מוזר. פרס כפול. שבוע נהדר לכולם והרבה אהבה.

וואו! בונוס לא קשור בכלום לשומדבר!!! כן, ככה אני מתגלגל.