ארבעה שירים לשבוע כלשהוא? הרבה יותר. כן כן.

הרבה קרה מאז שכתבתי פה לאחרונה. חציתי את סף גיל ה-30 (תודה רבה), קיבלתי אייפוד חדש (קשור לקודם, ותודה רבה) ושמעתי מיליון דברים חדשים (שם). אז לקרוא לעניין הזה "שירים לשבוע חדש" זה סוג של צחוק מהעבודה, בעיקר בהתחשב בעובדה שעבר מיליון זמן. אבל מה שנעשה זה נשמע מוזיקה. אחלה.

על האחרון של דיוויד לאורי, The Palace Guards כבר כתבתי פה, אז איזה אלבום יפה. נשמה, מוזיקה יפה ושטויות. זה שיר יפה, שיר הנושא.

Lifeguards, בן ממזר של Guided by Voices  הגדולים. גיטרות קצת מלוכלכות ושפיצים על התופים.

אני צריך שמישהו יעזור לי להבין מה לא יפה באלבום הזה. שיר הנושא מהאלבום האחרון של Parts and Labor  ושמו בישראל "Constant Future".


אפשר גם לדבר על זה שיצא אלבום חדש ללהקה שהייתה לאגדה למרות שהוציאה שיר וחצי לפני איזה עשור או משהו. מדובר (על ידי) על Rival Schools הנהדרים (?), בוגרי כל להקה שאי פעם הייתה חשובה שהפכו ללהקת פופ-רוק נהדרת. אחרי אלבום אדיר, עם סינגל כמעט מושלם ("Used for Glue") הם חוזרים אחרי שנות דור עם דיסק די נחמד. לא התמוטטתי, אבל מאוד שמח שקיים.

וגם תזכורת לסינגל המושלם ההוא. איזה שיר יפה. מדבק כמו מגיפה.

עשה חשק לקרובת משפחה רחוקה/קרובה של Rival Schools, הלוא היא CIV  שתמות ותחיה, תקום ותיפול על משקל השיר המדבק הזה:

מה שמביא לאם הקדמון, המדבק לא פחות. ממש קשר משפחתי.

טוב, חזרה להיום. היה גם אלבום חדש לAnd You Will Know…שדובר פה. טרם נדבקתי. נראה מה יצפון העתיד. יכול להיות ש Century of Self  היה פשוט טוב מדי.

Six Organs of Admittance הם עוד הפתעה נחמדה מהזמן האחרון (לפחות בשבילי). מהאלבום "The Sun Awakens" מ2006:

טוב, נסיים בקול תרועה עם שיר שטחנתי פה איזה תקופה פעם אבל מצאתי עצמי נופל אליו חזרה ממש כמו קרליטו המסכן. ביי. נקווה שפעם הבאה לא תהיה עוד שנים רבות.

נ.ב. – להקשיב לחדש של Mogwai. זו מצווה. נתראה בהופעה של Megadeth.