ארבעה שירים לשבוע חדש // כמו להחביא את הכבד מתחת לפירה

איכס על אוכל

תכל'ס, יש בערך ספר שלם שאני אמור לקרוא עכשיו, בית לנקות, ירקות לקנות, ו(אופס) דוקטורט לכתוב. אז, כמו כבד העוף שהייתי מחביא מתחת למחית תפוחי האדמה של אמא שלי (כן, פירה, רק שזה נראה מוזר ככה סתם בלי ניקוד, כמו הנקבה של פיר) כך מכסה הפוסט הזה על מטלותיי וכללית על דברים שמשאירים טעם רע בפה. בגרות, הנה אני בא.

נפתח בפיסת יופי שהיא כמו התנגשות בין אלטרנטיביות אמריקאית למנטרה בודהיסטית. אלו הם Lungfish, אבירי טעם טוב מבוליטימור, נציגי חוף מזרחי נדירים לתופעת רוק שרובה ככולה באה מדרום-מרכז ארה"ב בשם פוסט-שקרכלשהוא. שיר שמיימי בשם "God's Will" מאלבומם The Unanimous Hour מ-1999.

בהעלאת ווליום מסויימת, מגיעים אני לאגדת הפוסט-הארדקור Jawbox, שכנים של חברינו מהשיר הראשון, הפעם בצורת נציגות של אימפריית הכעס שהיא וושינגטון די.סי. מאלבומם For Your Own Special Sweetheart שיצא ב-1994, זה "Savory".

טוב, קצת ניינטיז פה היום, אבל מתי לא? ל-Cursive יצא אלבום חדש ממש שבוע שעבר (או שבועיים?) בשם I am Gemini. נשמע די מבטיח, קצת יותר נקי מבדרך כלל, אבל מבטיח. זה "The Sun and Moon":

אסיים עם שיר ואלבום שמתרוצצים אצלי כמה זמן תוך הכרה בטוב מסויים אבל בלי העפת רעפים. כל זה השתנה שבוע שעבר שירדתי מהאוטובוס, עם חוסר חשק מדהים לגבי כל דבר שרציתי להשיג בחיי, ותוך 10 דק' (אורך השיר) הכל היה הרבה יותר טוב. בשביל זה יש מוזיקה (ורחוב אלנבי, מסתבר). אלו הם Rosetta מפילדלפיה ארה"ב, השיר הוא "A Determination of Morality" מתוך אלבום בעל שם זהה שיצא ב-2010. יום טוב, שבוע טוב.