ארבעה כותבים אנטישמיים לשבוע חדש // למען יראו ויראו

אפשר דרכון? ארזתם לבד?

פוסט זה נכתב בכדי לחגוג את נצחונו המוסרי של עם ישראל על העולם המערבי, עולם גדוש בזונות בלונדיניות ועוכרי ישראל (קצת כמו דרום תל אביב). בעיקר, זהו פוסט שנועד להלל, לקלס, ולהדר את מר אלי ישי, אשר האל בכבודו ובעצמו שם עלינו לכבדנו – הוא ולא שרף, הוא ולא השליח (שאגב, מאחר לי עם הפיצה הכשרל"פ).

ובכדי לציין את נצחונה הרוחני של האומה הנאצלת על הרמש והחיידק הגרמני המכונה גראס (שהעתיק בחוצפתו את שמו מחנות התכשיטים בקניון שבעת הכוכביא אשר בהרצלי-ה'), אעניש את הצורר האירופאי עוד יותר, על ידי הפצה מכוונת של כתביו המאוסים. כך, אולי, יוכל העולם הנאור להכיר במפלתו אל מול התעוזה והאור שמפיץ עם הסגולה (לא הצומת).

לפיכך, מהדורה חגיגית זו של מדור נכבד זה מציגה לא צלילים השבוע (אולי רק קצת) אלא את מילות השטן הגדול. שיהיה לכם אחלה שבוע, כמו שאומרים הערבים היענו-שמיים:

איינצ: ראשית אציג את הנוכל והשרלטן קנוט האמסון, אותו רצה המר"ן ליברמן להעניש בשוטים ובעקרבים על כך שמת מאוד מזמן ושחוגגים את יום הולדתו בנורווגיה, מולדתו. בימי חייו הוא תמך נלהבות בצורר הגרמני, העניק את המדליית הנובל שלו לגבלס, וכתב רומנים שפלים אשר אינם מתקרבים לקרסולייה התמים, החשופים, והמושכים של תורת עם ישראל. הרי דוגמא אחת מתוך ספרו השפל "ברכת האדמה", לו הוענק פרס הנבלה לשנת 1922.

איסור מוחלט הוא על יהודי מכל סוג (כולל רפורמי) לקרוא אסופת עמודים שפלה זו, אשר ניתן לקרוא בלינק זה, לעולם.

צויי: צורר אחר, מקל ההליכה של השטן בכבודו ובעצמו, הוא לואיס-פרדיננד סלין, אשר הכפיש את עם ישראל, רצה במותו, וגם סירב לקנות לו במבה. בין שאר תאוותיו, אשר כללו זלילת בשר יהודי במסעדות לא כשרות (רחמנן יצלן) הוא גם כתב את "מסע אל קצה הלילה" המופרע ומלא התאווה, אותה תרגמה אילנה המרמן הצוררת עבור הוצאת עם עובד ב-1984. חרפה היא, שניתן לקרוא את הטקסט המלא כאן.

טריי: עוד נציג של האומה הצרפתית השפלה, אשר לא העניקה לעולם דבר מלבד את השפה הצרפתית ולואיס דה-פינס (זצוק"ל). הפעם, זהו השפל בפרנסואה מארי-ארואה, או, כפי שהוא ידוע בכינוי הנאצי שלו – וולטר. אדם נמוך קומה, בעל תאוות לא כשרות ותלתלים מוקפדים, אשר, ללא ספק, יסורב כניסה לארץ ישראל הקדושה ברגע שיציג את גרכונו בטרמינל 3. קקה כזה, סליחה על המילה, עדיף שלא יחייה, ובטח שלא יכתוב רפש שכזה (לשימוש פרטי בלבד):

ויר (פיר, וויר? מה קורה פה?!): לבסוף, הקרם-דה-לה-קרם של הגינטר גראסים בעולם, שעצם השמעתו (ראו יוטיוב למטה) עלולה להמיס את מוחותיהם של ילדים יהודים טהורים:

מקווה אני שמנמיכות קומתי הצלחתי להוסיף על מפעלו של אלי ישי (שיבדא לחיים מסויימים), ושיחד נוכל לסלק חיות אדם, בהמות, וגרוע מכל – גויים – שכאלו מעלינו ולמנוע את קריאתן או השמעתן של יצירות איומות שכאלה (במיוחד בהשוואה ל"מלכים ג" של יוכי ברנדיס. מ-ה-מ-ם.)

שבוע עליון לכולם.