ארבעה שירים ל(סוף)שבוע חדש // משהו שמתחיל ב"אין לי כוח" ונגמר עם דם על הידיים ודמעות על השולחן

טוב, אחרי שככה השקעתי בפוסטים אחד אחד מלמיליאן וכו אין לי ממש כוח יותר. אז אני צץ בשארית כוחותיי האחרונים כדי לעשות את מה שאני מרגיש שאני חייב לפחות לעשות, שזה לתת ארבעה שירים טובים כאלה שעשו לי אחלה בחלה בבטן בזמן האחרון. פייר, לא?

פלייליסט:

God_Bullies_-_Mama_Womb_Womb

שם: God Bullies

איפה: קלמזו, מישיגן, באמריקה שם איפה שהכל זהב.

שיר: Creepy People

אלבום: Mama Womb Womb

שנה: 1989

בכמה מילים: נויז זו מילה מפגרת קצת, אז לא נגיד אותה. כמו מגף שחור מלא סוכריות שנכנס במקום היחידי בגרוגרת שזה נעים בו. בתיאוריה, כמובן. נשמע כמו החלקים הטובים של המיספיטס או משהו כזה, רק רשע.

Bones-SonsofSleaze-magnum

שם: Bones

איפה: שיקגו, אמריקה

שיר: Maggots

אלבום:   Sons of Sleaze

שנה: 2013

בכמה מילים: זה מצחיק איך שמטאל הולך ומקצין, כאילו, שמה שהיה נחשב פעם סופר אאוט דר היום זה הנורמה וכו, אבל אז לפעמים משהו מקצין מספיק כך שהוא מזכיר את המקור. אני מניח שיש הרבה הגדרות סופר-גזעיות לאיזה סוג מוזיקה בונז מנגנים. אני יודע רק שעם כל הרגש והבלאגן זה מזכיר לי בעיקר את הכיף והטינופת של לשמוע ת'ראש מוקדם וגס (ראו קיל אמ אול או קילינג איז מיי ביזנס). כיף.

DIGITAL

שם: Doomtree

איפה: מיניאפוליס, שמה באמריקה

שיר: Bangarang

אלבום: No Kings

שנה: 2011

בכמה מילים: לפני כמה זמן בסקירת היפ הופ הקטנה שלי דיברתי על Dessa  המדהימה והמרגשת, ועל זה שהיא חלק מדומטרי. אז הנה, דומטרי. כיף, אינטלגנטי, זז, מופק נהדר ועם לא מעט חוש הומור (שאת זה אפשר פחות להגיד על האלבום של דסה). יופי של דבר.

f16fb7f4

שם: The Body

איפה: פרובידנס, נו, באמריקה

שיר: Hail to Thee, Everlasting Pain

אלבום: I Shall Die Here

שנה: 2014

בכמה מילים: הולי מאדרפאקינג שיט. סייבינג דה בסט פור לאסט אולי המלכים של כל מה שמוזר וטוב במוזיקה כרגע, נוסעים להם במהירות לא ברורה בנתיב שכולו שלהם. יש להם שכנים, יש להם בני דודים, אבל מה שהם עושים אין לאף אחד (Alter of Plagues  ו- Downfall of Gaia כאילו קרובים, אבל לא ממש). אחרי אי פי מעולה ואלבום די טוב ב-2013, הם פותחים את השנה החדשה עם ההזייה הזו, שמסתבר שנרקחה בשיתוף עם Haxan Cloak. תחליטו אתם מה זה, אני רק מבסוט.