ארבעה (נגיד) שירים לשבוע חדש // מתחילים שבוע 35 (או 36, מי יודע) עם צלילה שחורה

אין לי כוח לכתוב שומדבר, ואני גם קצת עצבני שרוב השירים שאני אהבתי באלבומים האלה עוד לא עלו לאוטוב. אני אוסיף בפייסבוק. שבוע נחמד.

פלייליסט:

 

Entropia-Vesper

שם: Entropia

מקום: אולסניקה, פולין (שמה הרגו הרבה חבר׳ה, אבל זה לא הפולנים עשו זה הנאצים)

אלבום: Vesper

שנה: 2013

בכמה מילים: חור בהשכלה שלי שנחשף באדיבותו הפלאית של מר אדי (היי אדי), ואין כמוני מבסוט שמולא. פוסטשקרכלשהוא איכותי, מקורי (וזה כבר נהיה קצת קשה, אם לומר את האמת), שמשחק יותר עם בלאק ואטמוספריק מאשר עם סטרייטאפ מטאל (אולדסקול אלססט, רק יותר כבד). מומלץ בכל פה שיש לי.

cult

שם: Cult of Luna

מקום: איזה חור בשוודיה, לא זוכר כרגע

אלבום: Remixes

שנה: 2014

בכמה מילים: אני כל כך אוהב את הלהקה הזו, וכל כך מכור לאחרון שלהם, שאני כמעט (תחזיקו אותייייייי) כמעט פה מכריז על אלבום השנה כשזה בכלל אלבום רימיקסים (מהאחרון). אבל ברצינות, אם אתם אוהבים פוסטשקרכלשהוא, ואוהבים את האלקטרוני שלכם שחחחוווררר, אז אין יותר טוב מזה. אמיתי.

15036_4PAN_TUBE

שם: Pallbearer

מקום: ליטל רוק, ארקנסו (אמריקה)

אלבום: Foundations of Burden

שנה: 2014

בכמה מילים: האלבום הראשון של הלהקה הנהדרת הזו, Sorrow and Extinction מ-2012 היה הרוח המנשבת שחיכה לה כל אדם שאי פעם אהב דום/בלאק סאבאת ונמאס לו לשמוע את Trouble כל היום (לא שיש בעיה עם זה). בכל מקרה, יצא חדש ממש עכשיו, ועוד לא שקע לחלוטין, אבל נראה שזה בדרך לעוד הצלחה. שווה לבדוק.

rome-a-passage-to-rhodesia

שם: Rome

מקום: לוקסמבורג, איפה שכולם עשירים שם

אלבום: Passage to Rhodesia

שנה: 2014

בכמה מילים: שנתיים אחרי Hell Money המהפנט, היפה והשחור לגמרי בא אלבום חדש למר בחור ג׳רום רויטר. זהב טהור, אפילו שקיץ עכשיו ומה הקשר. בא לארץ גם בקרוב, בתוספת גיבוי מקומי יותר מראוי, אז שווה להתאהב מראש. ביי.

forn

שם: Forn

מקום: בוסטון, אמריקה

אלבום: The Departure of Consciousness

שנה: 2014

בכמה מילים: שיואו, איזה דיכאון. כבד כבד, יפה יפה יפה. לשמוע וזה.